Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem virus CERBER 3

Dobry den, na pocitac mi vnikol virus, ktory mi zaskryptoval subory ako su fotky , hudba, filmy a pytaju 400e za odblokovanie.
Je to nejaky virus CERBER3 , kazdy subor ma koncovku xxx.CERBER3 a nejde otvorit.
dakujem

No tak som zistil , ze ked na hudme prepisem .cerber3 na .mp3 tak sice subor ostane pomenovany iwfnfnfinf.mp3 ale normalne ide otvorit a aj ho prehra....zial na fotkach ked dam .jpg alebo .jpeg tak ho neotvori