Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do prace, filmy, internet.

Zdravím, neviete mi poradiť nejaký fajn notebook, na ktorom pôjde bez problémov robenie dokumentov, pozeranie filmov a surfovanie po webe resp. nejaký ten program (reason, fl studio.) za ochotu ďakujem.
změna kategorie, původně: ostatní
Upravena velikost písmen. (Kurt)

Pokud nepotřebuješ hrát nějaké našlapané hry, tak ti stačí notebook do 15 000,-. Ale nevím, kolik si představuješ, že by měl max stát, jestli chceš nějakou konkrétní značku a jestli má podle tebe splňovat nějaké určité parametry? Pak bych ti klidně poradil.

Například, já jsem chtěl notebook, který splňuje

matný displej
tehdy nejnovější řadu precosoru
bez přídavné grafické karty
tehdy nejnovější windows 8
značka HP
úhlopříčka 15,6

Ostatní parametry mě v podstatě "nazajímaly".

Dobry večer.
V jaké cenové relaci, by jste si NTB představoval ?
Míníte casto NTB přenášet ? Proč se ptám, je proto, že kbyby jste zvolil verzi Desktop|Stolní, kde by byl podstatně vykonejsí, jako NTB ve stejné cenpvé relaci :-)

Ono existují i jiné alternativy, jako prcek : https://www.alza.cz/lenovo-miix-300-10iby-black-64 gb-dock-s-klavesnici-32sdhc-d4350222.htm?catid=188 55186 , ktery jde použít jako NTB nebo Tablet, zkrátka takové minimum které začína na 5 000Kč.