Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus M50S po instalaci grafické karty se notebook seká

Ahojte, mám tento notebook s mxm grafikou Ati mobility radeon HD 3650 1 GB a když chci nainstalovat ovládače grafiky s AMD driver stránky tak se vše nainstaluje, ale notebook se začne sekat, aji zvuk a je vytížen i procesor.Když si notebook nainstaluje grafiku popisem WDDM 1.1 tak to sice jede, ale stane se že se to někdy sekne a restartuje se to. Že by vadná grafika? Vše je vyčištěno , nová pasta a teploty jsou ok. Procesor kolem 40 a gpu 52. Díky za odpovědi.

Ano instaloval jsem ze stránek výrobce, ale grafika při rozbalovaní hlásí chybu, Tak našel jsem i starší ovládače pro tu grafiku, nainstaluje se, neseká se to ale po nějaké době se to sekne a restartuje.... Jinak to normálně jede a přehrává to i videa HD.