Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Silverlight plugin

Zdravim poradnu..

Prosim Vas,nedavno jsem si jako zakaznik Skylink aktivoval SKylink Live,kde je moznost koukani Live vysilani urcitich programu zdarma..Bohuzel,hned na zacatku mi pri spusteni vybehne hlaska,ze prohlizec,pres ktery se snazim vysilani spustit nepodporuje Silverlight plugin..co jsem nasel na netu,tak tenhle plugin uz neni podporovan ani v IE,Chrone,ani Mozille..

Jak to "opravit",resp.: mam napsat Skylinku,ze sluzba je k nicemu?

To je nějaká blamáž. Silverlight plugin běžně v prohlížečích funguje. Máš ho nainstalovaný?
On taky může být problém v tom, že i když je nainstalovaný, někdy možná potřebuje pro svůj chod i javascript (který zase může blokovat buď antivirák nebo nějaký další doplněk v prohlížeči.). Chyba může být samozřejmě i na těch stránkách Skylinku. Prohlížeče pak dávají hlášku, jakoby byla chyba v nich.
[26935-silver-png]

Tohle jsem nasel na netu,kdyz jsem hledal,jak sprovoznit SIlverlight:

Proč pluginy NPAPI již nefungují
V minulosti bylo vyvinuto mnoho pluginů založených na starém systému NPAPI. V současné době se pluginy NPAPI na webech využívají méně a často představují bezpečnostní riziko.

Aby bylo prohlížení internetu v Chromu bezpečnější, rychlejší a stabilnější, od 1. září 2015 byla podpora pluginů NPAPI ukončena.

Pluginy založené na systému NPAPI, například Silverlight, Java nebo Unity, nebudou fungovat.

Jinak,SIlverlight samozrejme nainstalovan mam..

Silverlight (inak varianta flash) vo FF funguje. Stačí len do FF doplnok Silverlight a povoliť ho.
Potom to už ide jedna radosť (na Silverlighte totiž ide i Horizon Go od UPC - a ako teraz píšem, zároveň sledujem telku :-D).
U Chormáka však NPAPI je potrebné povoliť v jeho nastaveniach - stačí v prehliadači do adresného riadku napísať: chrome://flags/#enable-npapi - vyskočí nastavenie a len dať Enable.
https://allinlearning.zendesk.com/hc/en-us/article s/204245434-Re-enabling-NPAPI-Plugins-in-Google-Ch rome-After-Early-April-of-2015

U Chormáka však NPAPI je potrebné povoliť v jeho nastaveniach - stačí v prehliadači do adresného riadku napísať: chrome://flags/#enable-npapi - vyskočí nastavenie a len dať Enable.

Bohuzel,i kdyz koukam na "navod" i tak to tam nikde nevidim..Ale neva,uz to facha alespon na FF,coz mi staci..
Dekuji za ochotu a pomoc..

Technologie zastarala, ale zasratymi online TV stale pouzivana, bohuzel. Osobne bych si zadnou online TV z duvodu jeji omezenosti nepredplatil, ale oni o zakazniky stejne nestoji, delaji to jen aby byly argumenty proti filmovym piratum.