Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus EEE PC 1015 - Nainstalovat Windows 7?

Pěkný den, vlastním Netbook Asus EEE PC 1015 BX (parametry níže), na kterém mi nyní běží Windows XP. Našel jsem doma nepoužitou licenci na Windows 7 Home Premium x86. Netbook potřebuji přeinstalovat tak, či tak. Ovšem bych se rád poradil, zda nainstalovat znovu Windows XP nebo Windows 7. Podotýkám, že všechny ovladače pro Windows 7 jsou k dispozici.

CPU: AMD Ontario C-50 1GHz (Dual core)
RAM: 2GB DDR3
GPU: AMD Radeon HD4250
SSD: 120GB

Díky za všechny rady.

Záleží co chceš ... W7 jsou ještě nějakou dobu podporované, ale budou asi trochu línější. WXP pojedou tak jako dosud, ale není na ně běžně dostupná podpora, takže peníze přes internet asi nebudou bezpečné.