Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba při Windows 7 instalaci...

Zdravím :) Nedávno jsem si nainstaloval Linux a ted bych chtěl zpátky k Windowsu. Ale poté, co začnu bootovat z USB dostanu pokaždé jednu z těchle chyb:
"Boot Error" nebo "This is not bootable disk, insert bootable floppy and press any button".

Zkoušel jsem několik .iso souborů... Fakt už nevím co s tím, ocenil bych nějakou radu

Předem díky :)

Ano bootuju z flashky, zkoušel jsem také DVD z Windows Vistama kde instalačka fungovala ale strašně POMALE a v půlce instalace spadla.
Jinak bych měl zmínít, že když zkouším nainstalovat jiné Linux distribuce tak vše funguje OK, jen u Windowsu mám problémy
A co se týče Rufusu, na něj sem nikde nenašel Linux podporu.

zkoušel jsem také DVD z Windows Vistama kde instalačka fungovala ale strašně POMALE a v půlce instalace spadla

Nenapsal jsi, jaké je složení hardware v počítači (a jestli je vůbec v pořádku - pomalá instalace a pád...).
Ty různé Linuxy jsi taky instaloval z té flešky? Asi bys měl zkusit i nějakou jinou flešku.