Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sít wifi se neukazuje

Dobry den, mám problém.
Přijel jsem na ubytovnu kde bydlím už 4tým rokem a neukazuje se mi mezi wifi sítěmi ta z ubytovny, jestě minulý tyden jsem na ní byl a nyní se nemuzu pripojit.
Operační systém Win 10.

Připadí mi to divné protože chytám všechny wifi okolo jen ta jedna tam není.
A z mobilního telefonu jsem pripojen a mám plný signál.

Možná mají maskovanou ssid, (ostaní vidí uvedenou sít?), instaloval jsi nějaky ovladač ? Je i možné, že vysílají na kanálu, kerý tvůj NTB nepodpruje (tvá wifi karta)

Spusť 'PowerShell' a zadej příkaz :
''Informace o ovladači tvé WLAN'

Netsh WLAN show drivers

Driver version:

Get-NetAdapter | ft Name, DriverName, DriverVersion, DriverInformation, DriverFileName

''Ne<>Kompabilita se sitovimy prvky

Netsh WLAN show wirelesscapabilities

Mužeš mi vrátit obsah ?