Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows na Android tablet

Dobrý den, už nějakou dobu mám tento tablet.
http://www.gsmarena.com/acer_iconia_tab_8_a1_840fh d-6424.php
jenže mě tak napadlo, jestli by na něj nějakým způsobem nešly hodit windows 8 nebo 10, protože existuje spousta modelů podobného až stejného hw, s windows systémem.
Tablet má Intel Atom Z3745, což není ARM architektůra, ale x86, která je kompatibilní s Windows.
Není tu náhodou někdo kdo by věděl jak tam widle dostat?
Google jsem zkoušel, ale raději se nejdříve poradím zde.
Děkuji moc.

V podstatě na tom není nic složité, vytvoríš 64x Bit instalační USB zařízení (musí obsahovat složku EFI), v BIOSE tabletu detaktivujes [Secure Boot = off] a pomocí tlačítek (převážně jsem se potkal s kombinací tlačítek Power + - zvuk) k BOOT z USB.
Nasledovně provedeš instalaci, což jsi uřčitě již dělal (před instalací OS na disk, doporučil bych navštívit CMD a nastavit disk na GPT).