Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s prohlížečem

Dobrý den,
mám takový problém s prohlížečem včera a dneaka se mi stalo, že na mně vyskočilo okénko vyhráli jste iphone stane se to při prohlížení stránky anichž bych třeba na něco kliknul. Nikdy před tím se mi to ještě nestalo posílám foto na odkaz webu.

Jinak telefon huawei p8 Lite android 6.0
tsq0hw0ebz.com

Stejny problem se stejnou url.
Dokonce mne to presmerovali i z aplikace E15.
Na mobilu jedu jen aplikace ze storu, nemam ani root. Po skenu antivirem a antimalwarem nic.
Reklama zacala vyskakovat az vcera, do ty doby klid. Telefon mam Samsung S7 Edge s androidem 6.0.1 s nejaktualnejsim updatem od Samsungu.

Nejsem BFU, ale po hledani na netu to vypada na spojitost s ad-sense.

Update 2: tak chyba nekolikrat zreplikovana a nahrana. Odkaz na zkouknuti zde:

https://drive.google.com/file/d/0B4R4ZDPS5fvUTE1Xc kpVOXB2NGs/view?usp=drivesdk

Vsimejte si hlavne reklamnihi banneru hned pod navigacnim menu stranky. Oznaceni jako "reklama*".

Nekolikrat se reklama nacte hned, ale obcas se stane, ze se jakoby nenacte a pak to presmeruje. Toto chovani je videt od casu 1:30, kdy se po reklame na android 6 phablet od GearBest dalsi reklama po refreshi stranek nenacte korektne a vyvstane ten problem

Bohuzel tvoje rada je ve stylu: "Nechci to nijak extra resit, tak to zaplacnu adblockem."

Vzhledem k tomu, ze tohle zvladne snad kazdy (sam jsem na rootnutem telefonu pouzival adaway a na nerootnutem adguard), mne spise ale zajima reseni samotneho problemu nez jeho "prelepeni".

Nekomu to mavic muze to, co se mi podarilo zjistit, pomoci k reseni problemu aniz by musel dal opet neco doinstalovat.

Navic tva odpoved abych na tu stranku nechodil mi je v jedne veci stejne jako ten slavny adblock k nicemu. A to na reklamy v aplikacich kratka.
Ale to bys jiste vedel kdyby sis plne precetl muj prispevek, ze se mi to jiz spustilo i z aplikace E15 (coz je jen otazka casu nez se to spusti i od jinud kde vyuzivaji adsense)

Tak problem ma jedno reseni, aniz by musel uzivatel pouzivat adblock ci podobne aplikave na blokovani reklam.

Na playsl storu si najdete a nainstalujte aplikaci: launch google play settings (od tvurce: Hzj_jie ). Tedy alespon za predpokladu, ze v mobilu nemate viditelnou aplikaci s nazvem: Google settings (na mem galasy s7 edge viditelna neni)
Po otevreni aplikace uvidite nize polozku "reklamy" nebo "ads". Zde musite zvolit moznost "odhlasit se z personalizace reklam". To vymaze vase soucasne nastaveni reklam od googlu a tim padem se prestane zobrazovat ta otravna reklama zpusobujici presmerovani. Osovne jsem jeste resetoval reklamni ID a je po problemu.