Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ACER 1650 nechce startovat

Ahoj mam acer aspire 1650 ktery jsem dnes zapnul a nic se nestalo.Kdyz jsem ntb zapnul sviti mi kontrolka napajeni 1 sek. a pak vse zhasne ani cpu vent. se nespusti.Vse hsem odpojil od desky nechal jsem jen tlacitka napajeni,vyndal jsem cpu a pak vratil a vycistil jsem kontakty u 1 ram modulu ktery jsem taky dal zpet.

Diky za help

Ahoj nevím jestli pomohu ale acer je poměrně známí tím že pokud je ram modul rozbitý nespustí. Zkus sehnat ram modul funkční a odzkoušej. Dej pak vědět.

takhle už jsem z aukra koupil dva nefunkční notebooky a stačilo koupit ram.

kdyby si byl z ústecka půjčím modul.