Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Insatlace Win 7 z USB - restart

Ahoj, prosím o radu. Na NTB se zformátovaným diskem zkouším nainstalovat Win7 Ent. sp1 z USB. Po spuštění správně nabootuje, začne načítat data a asi po 10 s. se zastaví, černá obrazovka, BIOS, a tak pořád dokola. USB flasha je asi OK, na jiných strojích se z ní dá korektně instalovat. Kde hledat problém?
NTB = Dell E6410
Díky!

Otestuj RAM a HDD.

Na RAM můžeš použít test paměti co je na instalačce Win7, nebo použij Dellí nástroj z BIOSu (při startu mačkej F12 a vyber "Diagnostics")
HDD otestuj opět dellím nástrojem.

[http://en.community.dell.com/cfs-file.ashx/__key/c  ommunityserver-discussions-components-files/3518/3  323.EPSA-Diag.PNG]

Podle mě bude v háji paměť nebo disk.

edit: bohužel E6410 má integrovánu jen menší "dosovskou" diagnostiku. I tak by ale měla chyby odhalit.

Alternativ se vám nabízí více, mimo kontrolu napájení, verze BIOS|Flash, zkusit jinou či samotnou RAM v rozdílném mDIMM, by případné použití 'Live CD' s diagnostickýmy nástroji (RAM, HDD, Stabilita, Napájení) nebo i UBUTU či jiná Linux distribuce mohla napovědeť více.
(Kdyby šlo o HW vadu, tak by jste měl problém spustit i to LIVE UBUNTU).