Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem virus ano či ne

Dobrý den,

moc prosím o radu.

Když jsem na internetu Pc neustále pracuje. Vypadá to jako kdyby se do Pc něco stahovalo. Když jsem kontroloval kolik se stáhlo MB, tak za 25 minut staženo 44,8 MB. Myslíte si, že je v Pc virus, který něco stahuje?
Antivirový program virus neobjevil.

díky za rady

Virus si tak velké soubory nestahuje, jde spíš o aktualizaci v pozadí, navíc 'Firewall (ten co filtruje kupříkladu DNS, UDP-TCP|OSI dle vrstvy, vše co jde dovnitř i ven), ' by nepustil co jste nepovolil.
Do 'správce úloh' jste se díval ? :-)

# Dle mne jde jen o zbytečnou paniku, kde odpovídající Mb odpovídají spíše souborům Sync. (synchronizace v pozadí, služba Update|Aktualizace pro OS nebo APPs, Antivirus), UPdate v pozadí pro apps' U neaktivity PC v IDLE, může být velikost stáhlích souborů podstatně větší.

Za půl hodiny 45 MB není skoro nic, pokud máš spuštěný webový prohlížeč či něco jiného s přístupem do internetu. Pokud by to byly aktualizace, tak to by zase bylo těch 48 MB/30 min. velmi málo. Podívej se do Správce úloh, který proces je trvale hodně vytížený.

Jestli myslíš tím "antivirem" opravdu ty programy jako Avast, AVG či NOD, tak ty ti nic neukážou. Zkus MBAM + AdwCleaner (oba!), nejlépe v nouzovém režimu počítače.