Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Firefox 49: už jste to někdo zkusil?

Elecrolysis, WebExtensions.

Zajímá mě hlavně, jak se chovají stará rozšíření a zásuvné moduly. Kolik toho nefunguje..
Co třeba Java, Software602 Form Filler (na vyplňování webových formulářů třeba u ČSSZ).

Nechce se mi bezhlavě updatovat z 48.0.2 a pak se složitě vracet zpět.

a pak se složitě vracet zpět

Tam není z downgradem žádný problém. Pokud ti nebude verze 49 vyhovovat, natvrdo ji můžeš přeinstalovat dřívější verzí a mělo by to fungovat (samozřejmě pro jistotu zazálohovat složku s profilem). Dělal jsem to už několikrát, nikdy s tím nebyly problémy. PS: Zatím sám trčím na verzi 47, protože některá rozšíření nefungují (problémy jsou hlavně s nepodepsanými doplňky, jejichž kontrola podpisů se od verze 48 nedá vypnout). Mozilla si zase sere do rukou.

Pokud ti některé rozšíření nebude fungovat, autor to většinou během pár dní opraví.