Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počítač nechce připojit monitor, klávesnici ani žádné USB

Dobrý den,
mám jistý problém a bohužel nevím jak si poradit. Kamarád mi dal nový procesor s tím, že je kompatibilní s mojí základovou deskou. Opak byl však pravdou.
Rozebral jsem svůj počítač, vyjmul základovou desku se snahou vyndat procesor (mam opravdu malou bednu, proto jsem musel vyjmout celou desku), po vyjmutí procesoru z desky jsem zjistil, že procesor od kamaráda má úplně jiný socket a tudíž sem nejde. Vrátil jsem svůj starý procesor zpět na své místo, nanesl chladící pastu a vrátil větrák k CPU. Zapojil vše jak má být a zapnul počítač. Ten se zapnul jako klasicky až na jeden problém. Počítač vůbec nepřijal monitor, myš na USB a klávesnici. Vše jsem zapojil do zadních portů k tomu příslušných. Zajímavé ovšem jest, že pokud do jakéhokoliv USB portu připojím USB kabel s telefonem, tak telefon se začne nabíjet. To samé platí pro přídavný větrák k notebooku. Ten se také napájí.
Bohužel to je vše a já jsem zcela bezradný. Prosím o jakékoliv rady týkající se mého problému. Budu vděčný za jakoukoliv pomoc. Děkuji

Základová deska: msi h81m-p33
Procesor: Intel® Pentium® Processor G3220 (3M Cache, 3.00 GHz)
Grafická karta: GIGABYTE N640OC-2GI
Operační paměť: 1x Kingston 4GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Series
Zdroj: Corsair VS350

Do přílohy přidávám fotografii mých zadních vstupů jestli nějak pomůže.

Ako si to poskladal, to nikdo z Poradni nevidi - tazko radit.

Rozebral jsem svůj počítač, vyjmul základovou desku ... po vyjmutí procesoru z desky jsem zjistil, že procesor od kamaráda má úplně jiný socket

Moc znalosti nemas. To, ze "procesor od kamaráda" nepasuje si mohol zistit bez demontaze, dokonca aj bez otvorenia bedni Tvojho PC.

Počítač vůbec nepřijal monitor, myš na USB a klávesnici.

Ked nefunguje monitor, ako si zistil, ze PC "nepřijal myš na USB a klávesnici"?

...do jakéhokoliv USB portu připojím USB kabel s telefonem, tak telefon se začne nabíjet

To znamena len, ze zdroj dava +5V, nic viac.

Znova skus prekontrolovat zapojenie podla manualu (ked nemas, stiahni z webu vyrobcu).

Ak to pred tým išlo a potom ako si s tým niečo robil nejde, buď si niečo poškodil, alebo nezapojil správne. Vyber baterku, zlož to na stole, (doska,CPU,RAm,ZDROJ), pripoj speaker, zapni spojením power pinov.

Odpoj a vytáhni tvou grafickou kartu, odpoj HDD a spusť PC přes iGP video výstup (Video kabel zapoj do základní desky)
Stále nic na monitoru ? Popřípadě na chvíli vytáhni před spuštěním CMOS baterii ze základní desky.
Pozor bych dával na probíjení zakladní desky s konstrukcí PC, ale klidně může být na viňe i špatně domáčklá RAM v DIMM slotu :-)

Jestli nemá jiný, tak zmeřit napětí větvích 12V|5V|3.3V ručně, zvládne to i žena.
Ale raději bych vyloučil i to možné probíjení a nechal zapojenou jen 1x RAM (zkusit i v jiném DIMM slotu)+ klávesnice, bez HDDm ventilátorků, blikátek.

# To 'CPU' je alespoň teplé když to PC spustíš ?