Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co zajímavého sledovat na yt?

Přemýšlel jsem tak, a zjistil jsem, že na yt neodebíám žádný zajímavý a věcný obsah, respektive neodebírám nikoho a na yt sleduju vesměs jenom hudbu, tak nemohli byste mi něco poradit? :D Nemusí to být zrovna nějací "youtubeři", zkrátka něco zajímavého a je jedno z jaké oblasti, já si vyberu.

dik

Radiť Ti čo máš sledovať? ::)
Snáď máš nejaký okruh záujmov čo Ťa baví, alebo čo by Ťa asi tak zaujímalo, nie?

stačí dať vyhľadať podľa kľúčových slov - Youtube Ti ponúkne rôzne videá...
napr. filmové novinky, pc hry, zábava, dokumentárne filmy, história, veda a mnoho mnoho ďalších...
Si naozaj tak tupý, že potrebuješ, aby Ti niekto povedal, že toto je presne to čo Ťa zaujíma? ]:(

Nájdi si videá ako to bolo za socializmu (predpokladám, že si ešte nebol na svete) a budeš oči otvárať, ako sa vtedy žilo... žiadny internet, žiadne mobily, žiadne počítače v domácnosti...

Hlavně to mlíko si musel převařit, občas nebylo k sehnání třeba halzl papír, čočka a spol. Když jsi chtěl barevnou tv tak jsi stál frontu na měsíc. Nebo tuzex. O mém koníčku (hifi) se radši nebavím. A cestování mě nebere.

Jo k tomu odkazu, Jakeš umívá schody od spodu, a potom skáče s (máme 8 pater) ze střechy...:-D:-D

Já s vámi souhlasím, ale každej kecá 30 halířu za rohlík, ale také je nutné říct kolik byl pruměrný plat v té době.
Člověk byl rád, že vydělal 1500Kč měsíčně, a to potom těch 30 haléřu nevypadá tak levně.

A když jsem viděl ženu za pultem a tam kilo paprik za 17Kč, tak nevím za kterého systému jsou levné potraviny.
Jasně o kvalitě se nehodlám bavit.

Jo u nás stojí rohlík 1.9Kč, nevím kde bereš těch 8Kč??

je to v prepočte na starú menu (SK vs. Euro) - pochopiteľne... (neporovnávam platy vtedy a teraz a ani životné náklady vtedy a teraz...)

to podstatné, že koľko si tých rohlíkov za mesačnú mzdu kúpil občan s priemerným platom vtedy a koľko ich kúpi dnes, si nepochopil ???

Lol, tato tema presla od YouTube cez rok 1989 a vtedajsieho ČSR az po ceny rohlikov. Ste vsetci v pohode?! xD xD Co to ma spolocne s otazkou tazatela? :-D

Ja sledujem:
JerryRigEverything
AndroidAuthority
Fony.sk
Mobilenet.cz
Android Portal
GSM Arena
Ondrej Macko
PockedNow

Car Crash
Society Fail
Crazy Complications
Mo Vlogs
Tom Blackout
Try not to laugh
Fail Army
Cau tady pavel
Slomo guys
PewDiePie
Simon Desue
.....
Prijemne citanie :-)
(Toto je len 20% co odberam :-) )