Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flashka

Dobry den,

chtela bych si poridit nejakou flashku do 500. Nevim, jaky je rozdil v tech usb konektorech, chci to pripojit alorat do zakladniho v pc. Nejleosi by bylo, kdyby byla vodeodolna a sla by se dat na klice. Nejlepe nejaka malinka stribrna s pmeti od 32gb. Dekuju

Vyber si třeba tady,hlavně ať je to s USB 3.0 nebo 3.1 a ne nějaký výprodej USB 2.Ovšem voděodolná asi nebude žádná za těch 500 Kč,spíš se udává odolnost mechanická.A doufám,že to v PC nebude na trvalé zálohy,ale jen na přenášení dat.Takže velikost od 32GB je až dost.

flashky na klíče jsou na prd, protože vahou svazku si deformuješ usb konektor, časem přestane fungovat.

https://www.czc.cz/corsair-voyager-mini-32gb_2/133 545/produkt
předražená, na usb3 pomalá, s kolísající rychlostí zápisu (je to nekvalitní shit), s některými usb2 nekompatibilní, pěkná, vhodná do riflové kapsy

https://www.czc.cz/adata-uc510-32gb-modra/128349/p rodukt
na usb2 rozumně rychlá, šla by nosit i v peněžence nebo na obojku na krku.

pozn: do určité míry voděodolné jsou asi všechny flashky (nateče, vyteče). můžou snést i vyprání, když to necháš dlouho vysušit.

USB2.0 zvlada 40-50MB/s, to je 32GB za 10minut.
Nepliest si pomalu flash pamat s rychlostou USB2.0, na vine neni USB2.0, na vine je cinan. :P
(a USB3.0 to nijak nezachrani, treba si hladat skutocne testy googlom, atto, atd, ptz brzda je flash pamat a ne USB rozhranie. Su aj rychle flash ale dost drahe a velke.)

na vine neni USB2.0, na vine je cinan. :P

• Ulá !! MM se nám vrátil s Kranken Hause :-)
(snad je vse v poradku, hlavne to zdravícko, v kazdém prípade preji rychlou rehabilitaci ;-) Ale jak se poustí do cínanu, tak uz to bude lepsí :-D)

místní prodejce nic jiného nevede. a když ta flashka v brtníčích rukou vydrží a sama od sebe se nekazí...
ty moje údaje nejsou žádný zázrak, ale pije mi krev, když "renomovaní" výrobci (kingston) dávají na trh usb3 flashky s rychlostí zápisu 10mb/s.

ten gumácký patriot dole vypadá dobře. ale co používám firemní notebuky a ipc s konektory u sebe, už se vyhýbám větším pouzdrům.