Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsunq Q1 Ultra, nejsalbší model se ruší

Základní model Q1 Ultra (Q1U-EL) měl zahrnovat procesor Intel A100 (600 MHz), 1 GB DDR2 RAM, 40 GB pevný disk, 7" obrazovku s rozlišením 1024 x 600 a LED podsvícením, Wi-Fi adaptér a/b/g, Bluetooth a operační systém Windows Vista Home Premium.

Více o důvodech zrušení nabídky tohoto modelu: http://notebook.cz/__/,clanky,kratke-zpravy,2007,07 0610-Samsung-Q1-Ultra,index.html

Pavel

Díky za zprávu, Q1U mě zajímá. Čekám na model s HSDPA, který by měl být v prodeji během léta.
Jako intenzivní uživatel jak PDA tak i subnotebooku/tablet-pc se na nějaké pořádné UMPC už dlouho těším.
Připadá mi, že tahle platforma budoucnost mít může... ale samozřejmě člověk uvidí až v praxi, jak se to osvědčí.
Každopádně je to něco, co se dá drže v ruce (což se o 1.8kg tablet pc dlouhodobě říct nedá), přitom to má použitelné rozlišení, Vistu, může to být nonstop online za flat tarif a bez přídavných karet/donglů... co bych měl chtít víc? Snad akorát víc paměti by neškodilo.