Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Preklad anglicke knizky v pdf do cestiny? Pomooooc

Prosim moc o radu.
Potrebovala bych prelozit knizku v AJ, kterou mam v pdf do CJ a taky jako klasickou v AJ.U nas bohuzel v cestine nevysla. Firme a nebo soukromnikovi, to davat nechci, nedoplatila bych se. Chapu, ze to zabere dost casu a ze ne vzdy bude preklad dobry, ale stim pocitam. Existuje prosim cosi, jak ji co nejrychleji a nejlepe prelozit? Zkopirovat ji a vlozit do prekladace, mi mysi bohuzel nejde.Jsem laik, tak prosim o pochopeni. Dekuji za jakoukoliv radu, napad.

Je to teda text s ochranou proti kopírování nebo sken?

Překlad bude stejně nepoužitelný, malý příklad:

Benny Wong The hloubením pokoje v Hongkongu používá Kolumbie Cerro Azul Cafe La Granja Esperanza pražené sladkou Bloom pražírny v Lakewood, Colorado. Wong svlékl plevy off každý kávový použitého osiva v soutěži. Jeli jsme zákulisí se ptát Wong, jak dlouho to trvalo a on nám řekl, "se čtyřmi lidmi, to trvá asi třicet minut na 50 gramů kávy."

originál:

Benny Wong of The Cupping Room in Hong Kong used Colombia Cerro Azul Cafe La Granja Esperanza roasted by Sweet Bloom Coffee Roasters in Lakewood, Colorado. Wong stripped the chaff off each coffee seed used in competition. We went backstage to ask Wong how long that took and he told us “with four people, it takes about thirty minutes for 50 grams of coffee.”

world-brewers-cup-102370.html