Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač grafické karty, počítač nejde zapnout

Zdravím, mám acer aapire e15. Zkoušel jsem si nainstalovat ovladač grafické karty co jsem stáhnul na stránkách AMD. Mám AMD Radeon R5.
Ovladač jsem nainstaloval a pak najednou obrazovka zčernala, počítač běžel ale prostě byla černá. Tak jsem ho vypnul a zas zapnul. Naskocilo logo acer a nacitalo se to děsně dlouho, pak se objevil obrázek co je jakoby před přihlašovací obrazovkou, dál jsem mezerník jako vždy ale obrazovka zase zčernala. Tak zase jsem to vypnul a zapnul, zase obrazovka Acer ale teď už jen nacita, prostě černá obrazovka a bílé točící se kolečko. A nic.nevíte někdo v čem může být chyba a co s tim?

Díky všem, někam jsem se dostal při zapínání mačkáním f2, sorry fakt se nevyznám v počítačích, a nějak jsem obnovil systém o pár dní předem a všechno šlo super, sám nevím jak jsem to udělal :D Problém byl že jsem asi stáhl špatnej ovladač. A jak jste psali, na stránkách Aceru byl jen ovladač co jsem měl, starej. Stáhl jsem správnej na stránkách AMD a o dost novější a už to šlo v pohodě a vyřešil mi problém se hrou kvůli které jsem sháněl nový ovladač, takže shánět ho na strániách ntb by mi bylo k ničemu.