Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootovani do OS na starem HDD po instalaci noveho SSD a noveho OS

Ahoj, prosim o radu. Na svem NB jsem mel na HDD nainstalovane Win 10 po upgradeu z Win 8.1 Vse behalo hrozne pomalu, tak jsem se rozhodl koupit si SSD a nainstalovat na nej Win 10, coz jsem udelal. Na stary HDD jsem nesahal, pouze nainstaloval SDD a na nej nove Win 10. Ted se snazim bootovat na stary system, ale nehlede na to, jaky disk vyberu k bootovani, stejne se vzdy nabootoje system nainstalovany na SSD. Prosim o radu, moc tomu nerozumim. Mam UEFI. Jake info jeste je potreba?

sceenshoty se vystavují zásadně na nějaký imagehosting k přímému prohlížení:
ctrlv.cz, imgbank.cz, imagehosting.cz, imgway.cz, imagenarium.eu, img24.eu, imgup.cz, imgupload.sk, jpeg.cz, nahraj-obrazek.cz, nahraj.to, screenshot.cz, ulozobrazek.cz, 2i.cz, imgur.com, photo.uloziste.com, postimage.org, prntscr.com, youupload.org, ...

Při zapnutí PC drž F8, a pak se proklikáš k bootování z jiného zařízení. Nebo F12, změnit pořadí bootování. Nebo se do toho dostaneš i přímo z Windows, Nastavení, Obnovení, proklikat se do vstupu do UEFI a tam Změnit pořadí bootování.