Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafické ovladače

Dobrý den
Pár dní vlastním tuto sestavu https://www.czc.cz/178808,137768,137655,178262,141 137,188510,195150/kody + Windows10 64bit
Vše běželo jak mělo. pak jsem chtěl nainstalovat grafické ovladače. u grafické kardy bylo DVD to jsem vložil do DVD romky a nainstalovalo se mi Geforce experience a pak se mi začaly stahovat Ovladače a po stažení se mi začaly instalovat a potom mi vyskočila tabulka (viz příloha) zkoušel jsem snad vše stahoval jsem už z oficialních stránek geforce i ze stránek výrobce grafiky

Neví někdo co s tím?

S pozdravem Fareal

Spusťe 'PowerShell' a okopírujte mi co vám vypsal následující příkaz :

Get-WmiObject Win32_PnPSignedDriver| select devicename, driverversion | where {$_.devicename -like "*nvidia*"}

I vaši verzi OS|Windows Build :

 [System.Environment]::OSVersion.Version

Určitě jsi instaloval ovladače na CHIPSET a provedl vsechny aktualizace ?
Výborně, PShell spustit umíte, jestli vás zajímají i ostatní ovladače, nahlédněte do :

Get-WmiObject Win32_PnPSignedDriver| select devicename, driverversion

**Jinak podle vašich informací, nemáte aktuální BUILD, není podmínkou, ale UPGrade na výší BUILD je jedna z dalších alternativ.
Kde váš Build no, .. nepatří zrovna mezi ty aktuální, kde spousta anomálií byla v následujících vyřešena, tak jako strategie zabezpečením, výkon etc.