Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlačiaren netlačí čierno a červeno

Ahojte, práve som menila všetky farby v tlačiarni (dlho som ju nepoužívala fara v nej už nebola ) no tlačí len modro a žlto.. ked mam nejaky dkument vo worde nejaky text čiernym tak papier len prejde cez tlačiaren a nič nevytlačí akonáhle zmením písmo na modré tak to pekne vytlačí... v tlačiarni som nastavila kontrolu trysiek aj čistenie a aj tak tlačí len žltu a modru.. neviete čo s tym moe byť? dakujem za odpovede

Mina, pretože pred každou tlačou prečistí trysky. Keďže nikto netuší o akú tlačiareň sa jedna, dám univerzálnu radu. Vyber všetky kartrige, na chvíľku poloz do teplej jarovej vody, otri, vlož, pomodli sa podla vybraného náboženstva a skús.
Len tu časť s tryskami, nie je to kvet.
Pre viac info skús sa opýtať gogle alebo YT, držím palce