Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 nevidí HDD

Zdravím všechny, provedl jsem čistou instalaci WIN 10 na SSD disk, nainstaloval ovladače z DVD od MB a graf.karty.....problém je, že nevidím ve Windows HDD, který před instalací WIN normálně fungoval. Ve správě disků se objevil pouze DISK 0 dynamický cizí........přitom ve správci zařízení pod diskovými jednotkami vidět je...nechci přijít o data z něj. Co prosím s tím?

Třeba je jen Offline, nebo neco jiného, kde berete tu jistotu ?
Osobně se před manipulaci pokouším zjistím, co za problémem stojí a pak se to ho pokuším co nejlépe odstanit|nakonfigurovatm, dat ho GPT, zkrátka každý ma jinou metodu postupu.

Navic vidim, ze je zde jiz 'Radce' tak se vam do toho plést nebudu ;-)

Ve správě disků se objevil pouze DISK 0 dynamický cizí.

neptal se náhodou wirdows, že vidí neznámý disk, jestli ho chceš nějak připojit?

druhá možnost je, že disk byl jako dynamický nastavený omylem už za starých windows a nikdo si toho nevšiml.
až po čisté instalaci nového systému disk "najednou" není dostupný.
tento bootovací nástroj by mohl umět konverzi: http://www.partitionwizard.com/partition-wizard-bo otable-cd.html