Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na notebook HP 250 G5 Asteroid Silver (X0N53EA)

Zdravím poradňáky,
sestra si chce koupit notebook a vybrala jsi tento HP - chtěl jsem se zeptat na váš názor? Nevím, jak je na tom dnes značka HP, jsem delší dobu mimo obraz.
Notebook by měl být dostatečně svižný, měl by vážit co nejméně, vydržet co nejvíce, matný nebo antireflexní display a měl by mít numerickou klávesnici.
Děkuji vám mockrát za odpovědi!

na tom uprimne houby zalezi, telo klidne muze byt plastove (a neni plast jamo plast, viz Thinkpady). Problem HP 250 G5 je jinde, a to konstrukce ktera je ze samotneho principu "na jedno pouziti". Jakakoliv oprava - i jen vymena pameti nebo vycisteni chlazeni = totalni rozebrani na prvocinitele, pro laika s nemalym rizikem ze se neco nepovede/99% majitelu to nedokaze. Stejna bolest je temer u vseho v teto kategorii, pokud se nepletu tak zrovna i ten Aušus je typ "po pouziti zahodte". Jo a samozrejme plati ze temer bez rozdilu jsou ve vsech techhle levnych notasich ty nejhorsi TN displeje.

- pokud levny notas, tak aspon neco z Thinkpad E serie, sic bych k tomu mel porad spoustu vyhrad, ALE porad to bude lepsi nez tyhle slepeniny - jedno jestli to ma na sobe napsano Acer, Asus nebo HP.