Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobíjení telefonu - dotaz

Vadí baterii, když ji nenechám nabít na 100%, ale třeba jen na 60%? Myslím pravidelně, ne pouze jednou výjimečně, jednou to asi žádný vliv mít nemůže. Ale pokud se takto dobíjí často, aniž by se to nechalo dobít na 100%

Neni to idealni, nejlepe je dobijet na 100%, ale samozrejme pokud mas 30%,zacnes dobijet a pri 60% musis odejit, tak se pri preruseni nic nestane, ale delat tohle pravidelne neni vhodne. Dnesnim bateriim svedci pro nejdelsi zivotnost, kdyz jsou neustale dobite na 100%, coz je samozrejme realny nesmysl, ale z toho si muzes odvodit, ze cim mene je baterie nabita, tim hur.