Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde zohnat kumulativne aktualizacie pre win a office ?

budem instalovat win a office na sformatovanom hdd, ale zase s tym bude kopu problemov a mozno 2 dni stahovania aktualizacii.
to, co malo byt pre windows 7 3125574, asi rychlo skoncilo lebo to nejako chybovalo a aktualizacie su iba po piaty mesiach 2016.
o office 2016 nemam informacie o niecom podobnom. existuje ?

teda, ak microsoft nema, odkial inde mam postahovat nejaky pack updatov pre win 7 a office 2016, aby som si mohol odkliknut, ze chcem len tie critical updaty a tiez vybrat ziadne telemetry a spehovanie ?

existuje nejaky WHDownloader, ale ten tiez predopkladam komunikuje s microsoftackym serverom a cakanie nijako nevyriesi

dik

Co vám brání kliknout na odkaz následovně kliknout na DETAILS ? :-)
Aktualizace :

KB Articles: KB3167679KB3170106KB3175443KB3175887KB3177725KB3178034
Security bulletins:MS16-084MS16-095MS16-097MS16-098MS16-101MS16-102

Compatibilní s OSs:

Windows 7, Windows 7 Service Pack 1, Windows Server 2003 Service Pack 2
Windows Server 2003 Service Pack 2 for Itanium-based Systems, Windows Server 2003 Service Pack 2 x64 Edition
 Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2008 Service Pack 2
Windows Vista 64-bit Editions Service Pack 1, Windows Vista Service Pack 1

Aktualizace pro Office|Ęxel najdete na nasledujici strance :

https://support.microsoft.com/en-en/kb/3131245

[http://pc.poradna.net/file/view/26980-off-jpg]

hmmm ale nepise pre ktory windows to je a ci 32 bit alebo 64

Kbydy jste dělal co vám píšu, by jste viděl, že 'ISO' obsahuje u kazdé KB.. moznost instalace 32|64Bit ;-)
[http://pc.poradna.net/file/view/26983-x86-jpg]

Proč '.exe' ? Vy klikněte na '.msu' k spusťení instalačního packetu :-)
Instalaci můžete provést v pořadí od nižší => Vysi (priklad 1601 potom 1615 nasledovne 1720 rozumite)

Popřípadě vám více informací pošlu přes soukromou zprávu, z nejakého důvodu mám BAN nebo omezený přístup na Poradna.net :

Váš přístup byl omezen pravděpodobně z důvodu porušení pravidel. Abyste mohli vkládat příspěvky, kontaktujte nás na adrese info@poradna.net

(sice jsem si na to udělal Script, aby mi měnil identitu, ale někdy to muže trvat trochu déle a odpověď nemohu poskytnout rychleji :-) )

ved hej, ale je divne ze pod tolko malo aktualizacii KB je to vsetko za x rokov, mesiacov ?
ved ked si clovek po novej instalacii win7 spusti windows update, vyhodi mu 300 ci kolko KB-ciek. tu je ich len zopar, cize si myslim ze su poskupinkovane a budu sa instalovat naraz. lenze potom si nebudem moct vybrat ktoru chcem a ktoru nie
ci ?

Dostal jste posledni CUMULATIV [August], vice 'Security updates' :

https://support.microsoft.com/en-us/kb/913086

Nezlobte se na mě, ale víte vůbec co chcete ? :-)
Redmont vydává co ob 1-3 měsíce ISO s balíčky, jako třeba ba ISO Cumulativni za Březen, za Červen, za Listopad a podobně, kuprikladu pro PCs které jsou Offline, bezny uzivatel je dostane pomoci sluzby UPdate|Aktualizace.

predstav si ze naformatujes hdd, nainstalujes win 7 sp1, a teraz maju prist narad aktualizacie.
lenze nie cez windows updatera, lebo je posahany a trva to dlho. tak som chcel nejaky balik aktualicazii, ktory si stiahnem v predstihu a dam na flashku. kde by boli vsetky najnovsie pokope a na vyber ktore chcem a ktore nie.

to je vsetko. neni to velka poziadavka, tak preco co neexistuje ?