Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefuguje nebo nekomunikuje graf.karta

Dobrý den,
složil jsem si nový PC :
-AMD Athlon X4 880K Black Edition
-GIGABYTE Radeon RX 460, 4GB GDDR5
-ASUS A88XM-PLUS - AMD A88X
-Fortron HYPER S 600, 600W
-Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR3 1866

a z nějakého důvodu mi nejde grafická karta. Nainstaluju všechny ovladače a i ve správce úloh ji vidim a všechno se tváří jako že to funguje. Jenže když se mi windows načte, hodí to hned chybu "neopovídá správce oken" , nejde spusit vůbec ati control center a když sem zkusil spusit nějakou hru, tak to jen bliklo a hned neopovídá. Může mi prosím někdo poradit to stim. A zkoušel jsem i instalovat jiný vezre chipsetu a aktualizovat bios.

Děkuji.

Nevieme jake Win z coho si instaloval a cim si tie Win uz rozdrbal, ale problem bude skor v poskodenej instalacke alebo poskodenom win instalaciami nejakych dalsich veci.
A nevieme ani jake ovladace odkial presne si instaloval.

Ked nainstalis nacisto neposkodene Win a spravne ovladace z webov vyrobcov pre spravne windows, a neni vadny HW (napr. disk), tak by to malo fungovat normalne.

Grafika funguje, keby nefungovala tak by si nevidel vobec nic. Snad si do nej zapojil komplet dodatocne napajania a monitor mas strceny v grafike a ne v zakl.doske, a v BIOSe defaults.

Servicepack uz mas? Updaty Win vsetky dokoncene a restartovane?
Instalacka bola urcite neposkodena z CD? Flash moze byt vadna a poskodit nieco apod, skusit aj inu. A neinstalit tam potom ziadne tunice ani cistice ani nic podobne, len cisty Win a ovladace a update.
(ak to nejde ani potom tak treba hladat HW zavadu)