Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autocad2010 přestal fungovat na win10

Dobrý den,
velmi prosím o radu. Na pc mám windows 10, autocad 2010 mi do minulého týdne normálně fungoval a zřejmě automat.aktualizacema se povedlo, že při spuštění vyskočí tabulka: NELZE SPUSTIT, příčina 1) Verze byla špatně nainstalována a mám přeinstalovat, 2) Nemám oprávnění pro spuštění

Ale mě to normálně fungovalo, co potřebuje???
Předem velmi děkuji za jakoukoliv odpověď, pěkný den všem - Zbyněk

Proste ten Autocad preinstaluj.

Samozrejme muzes mrknout do prohlizece udalosti (nastroje pro spravu), jestli tam vyskakuje nejaka podrobnejsi hlaska se kterou by se dalo pracovat a kdyz tak zkusit dohledat pres Google, jestli se nejedna o nejaky problem s Autocadem.

Pripadne se zkus podivat, jestli ten program nema nejaky update, ktery by resil problemy ve Windows 10.

Pokud se jedna o ciste pracovni PC, tak Windows 7 nebo v nejhorsim Windows 8 jsou lepsi volbou. Win 10 je dobry tak na domaci PC a pro hrace PC her.