Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkční Wi-Fi

Dobry den,
Včera mi dělali internet od upc, ale nebyla jsem doma, tak vse vyřešila spolubydlící a majitelka, internet po restartu začal běžet, ale na internet jsem se stejne nedostala. Psalo mi to, ze je zakázána nějaká funkce, jaká funkce jsem se už nedozvěděla. Dostala jsem se na stránku nastaveni site, kde mi to doporučilo spoustu změn, pak se stránka sekla, spadla a internet už ani nenaskočí. Nejsem si jista, ale mam podezření, ze se mi změnilo nastaveni router na nastaveni modem.

Díky za každou radu.

dá se z nějakého pc dostat do nastavení upc routeru?
když ne, zavojej jim na tu jejich lampárnu, že jim vracíš modem a rušíš smlouvu.
a připiš jim tam, že je zakázaná nějaká funkce.

Re: nefunkční Wi-Fi

připojuješ se pro oživení toho krámu vůbec kabelem? proč ne?