Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávání hudby

Zdravím, již delší dobu přemýšlím o tom, že bych zkusil nahrávat hudbu (přesněji řečeno kytaru). Říkal jsem si, že bych si sehnal nějaký levnější notebook (dejme tomu třeba tohle: www.gigacomputer.cz) a k tomu externí zvukovku (www.muziker.cz)

Chci se vás zeptat, myslíte si, že je to dobrá kombinace? Budu takto schopen dosáhnout nějakých kvalitních výsledků?

Díky za rady a váš čas. ;-)

záleží od výberu komponentov,notebook s dobre odladenými ovládačmi pre čipset/ideálne čipsety intel/ a dobrá externá zvukovka s nástrojovým vstupom dá aj použitelný výsledok...
na notebooku je rizikový usb kontrolér,ako je zapojený v zákl.doske,pokial sa použije usb externá zvuková karta/ to platí hlavne pre tie najlacnejšie notebooky z najlacnejších/,ideálnejšie,ale aj drahšie riešenie je ,pokial má notebook firewire alebo možnosť osadiť express card zvukovku..........