Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vstupni bod procedury Setdefaultdlldirectories

Dobry den, program xperia companion mi hlavi chybu pri spusteni :Vstupni bod procedury setdefaultdlldirectories se nepodarilo v dynamicky pripojovane knihovne kernel32.dll nalezt. Nutne bych program potreboval spustit kvuli hozeni telefonu do tovarniho nastaveni. Mam praskle dotykovou vrstu a pres bocni tlacitka recovery nejde nahodit. Diky moc

Taky by me to zajimalo, zkousel jsem to na 4 pocitacich 2x win7 a win xp sp3 a nic.Xp nepodporuji a win7 nejedou, aktualizovat na sp2 se mi Win7 nechtej pac jsem o tom cetl spatny zkusenosti lidi.... co stim? potrebuju nahodit Xperi pac se mi dokola resetuje a zadnej z programu nejde, starsi verze by chteli stahovat aktualizace kterou nestahnou a tim to konci. vypnuti internetu nic nevyresi pac stejnak starsi verze se chteji aktualizovat.... co stim? rady napady?