Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem K Win Vista ještě XP

Ahoj
Mám rozdělen disk na C a D na C mám Win Vista CZ a na D mám Win Vista EN a chtěl bych vytvořit nový oddíl E a nainstalovat Win XP jak to nejlépe a nejjednodušeji udělat? Prosím ale pokud možno polopatě dík.:-D

Partition Magic, zrušit vše, uložit změny, restart, strčit CD s WinXP do mechaniky, nainstalovat WinXP, zapomenout na Vistu (teda aspoň dokud nebude SP1) :-D:-D:-D

(sorry, neber to vážně, ale moje averze k Vistě je natolik silná, že jak to slovo slyším, otvírají se mi všechny kudly v kapse v okruhu 10m...)