Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkon disku 100%

Zdravím, už nějakou dobu se mi dělo že mi třeba jednou za hodinu zamrzl celý PC třeba na minutu tak že se zvýšilo vytížení disku na 100%. Ale tyhle dropy značně zvýšili intervaly a PC je téměř nepoužitelný.Tyhle dropy se stávají uplně random ať už něco dělám na PC nebo ho nechám v klidu.Zkoušel jsem antivir scan i reinstalaci systému a nic nepomohlo a proto se obracím na vás.Budu rád za jakoukoliv pomoc.

loading...

Dekuji
1) Spustit CMD 'jako správce' -Jinak se vám oběví error 5 a zadejte následující příkaz :
*Zastavit SFetch

net.exe stop superfetch

2) Jako další zastavime Indexovaní [HDD] :

net.exe stop "Windows search"

3) Restart PC
4) Vraťte se zpet do CMD a zadejte následující příkaz :
* Kontrola HDD + Oprava v připade nalezených chyb

chkdsk.exe /f /r

5) Držet palce ;-)

Zadejte ANO : Y, kde při příštím spuštění PC vám proběhne před spuštěním Windows kontrola, nech te ji dojed dokonce ;-)
Nebylo by naškodu, v nastavení vašeho HDD, OD-Značit, Auto Planovač, správu . * Pravy klik na vaše C:\ , vlastnosti, defragmatace a ta vám otevře okénko kde se da tato funkce plánovače vypnout ..

Inac treba skusit napr. aj ist do ovl.panely-system, na kartu vykon - virtualna pamat, a nastavit tam NEpouzivat virtualnu pamat, potvrdit ok a restart Win. Nejaka zmena?
A aj odinstalit vsetky antiviry a restart Win.
Nejaka zmena?
Ak nie tak skusit nainstalit Win uplne nacisto vcetne formatovania oddielu, nech sa obnovi nezavadny filesystem. Ale moze byt vada disku. Napr. niekde okolo pagefile apod a potom to robi take hovadiny.
Mozes skusit aj Win7 alebo Win8.1

Virtualni paměť ani antivir nepomohli, hd tune test běží ale co jsem ten test zapl tak mi to nedropuje z 0% na 100% ale drží se to non-stop na 100% takže nic nejvidím a nainstalovat win uplně načisto jak se todělá?