Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem table, přehrávání krátkých videí

potřebovala bych poradit s přehráváním krátkých pohádek v tabletu. Jak zajistit, aby se přehrávalo více pohádek za sebou. Po každé pohádce musím synovi pustit další. Nejde mi nijak vybrané pohádky označit, tak aby byly plynule přehrávány bez nějakého dalšího spuštění. Díky

Nevím jak jsou na tom ostatní progfamy, ale myslím, že je to základní fce všech přehrávačů. Stačí se podívat do nadtavení programu.Já nejvíc používám MX player který se dá za pár vteřin stáhnout z google play a tam stačí kliknout na nastavení - přehrát - opakovat vše. tak se budou přehrávat všechny videa ve složky po sobě pořád dokola.

ano, zkusila. Mám vytvořenou složku filmy a tam další s pohádkami. když ji dlouze podržím jen se mi objeví jako pohyblivá ikona. když tuknu, rozbalí se mi jednotlivé díly pohádky. asi něco dělám špatně. i tak díky :-)