Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook <500€

Zdravim, hladam notebook na studium do 500€. Ide hlavne o vysoku vydrz baterie (7hod.+) a nejake zakl. poziadavky su min. 500Gb disk a 4gb ram. Zvladanie hier ako League of Legends alebo CS:GO. Vdaka
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

ako súvisí zvládanie cs:go a spol so štúdiom ? hladáš notebook,ktorý sa dá považovať za hernú mašinu,alebo lacný notebook ,ktorý využiješ počas vyučovania v škole ? hladáš "hernú mašinu" pod 500eur s dlhou výdržou na batériu ?