Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - Product Key

Zdravím,

před nějakou dobou jsem si omylem (vlastně donuceně ze strany Microsoftu) nainstaloval Windows 10. Protože mi mnoho věcí nefungovalo a celkově mi to nevyhovovalo, vrátil jsem se na starý dobrý Windows 7. Zpětně jsem si ale uvědomil, že pokud jsem měl W10 nainstalovaný, musel s ním přijít i Product Key, který bych mohl třeba v budoucnu využít. (kdybych se rozhodl přejít na W10)
A proto bych se vás chtěl zeptat, je možné někde dohledat Product Key k Windows 10, který jsem měl nainstalovaný, ale vrátil jsem se zpět na Windows 7?

Předem děkuji za odpověď. :-)

Pokud jsi měl W10 nainstalováno, samo se ti nahlásilo k Microsoftu.
Pokud na tomto hardwaru budeš někdy opět W10 instalovat, nebudeš nic potřebovat, online se ověří, že jsi už dříve licenci na W10 získal.

Samozřejmě to neplatí při použití na jiném PC, licence je svázána s hardwarem (základní deskou?).

Dobrý den.

Otevřete [PowerShell] pokud možno jako správce a zadejte následující příkaz k náhledu na váš klíč :

powershell "(Get-WmiObject -query ‘select * from SoftwareLicensingService’).OA3xOriginalProductKey"

[http://pc.poradna.net/file/view/26990-pskey-png]

# Nenajde-li první příkazový řadek, použijte následující :

wmic path softwarelicensingservice get OA3xOriginalProductKey

Jak spustiť PowerShell ? WIN+R do příkazového řadku napište : Powershell.exe