Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Android 6.0 nesmysl?

Zdravím mám dotaz zda někdo nebude vědět. Mám honor 4C ale o to nejde moc. zajímá mě jedna věc mám volnou vnitřní paměť 600mb a za pár hodin mám 300mb. Aktualizace mám zakázané nic sem nestáhl prostě mi to nedává smysl jak se toto může stát. Ale stává se to od aktualizace android 6.0. pokud mi to někdo vysvětlí budu mu velmi vděčný. Díky
Změna kategorie, původně: Operační systémy (karel)

Nelze.

Android nejsou Windows a nemaji nic jako sluzby po spusteni pocitace, spis by se to dalo prirovant k windowsovskemu planovaci uloh. Proste jsou flagy, ktere reaguji na urcite udalosti a kdyz k ty udalosti dojde, tak se vsechno co pod tim je zaregistrovany, spusti a nahraje do pameti.

Jedine, kdyz mas root, tak muzes jednotlive ulohy pod flagama odstranit, jinak ne.

I když máš zakázané všechny aktualizace, tak se Google Play sám aktualizuje. A že to je žrout místa... Další věc, která nabývá je paměť zabraná službami Google Play - poloha, historie vyhledávání apod. Když se podíváš na správu paměti, můžeš to smazat, ale za chvíli to tam máš zpět.