Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem O2 tv mobilní data

Ahoj,

zítra odpoledne mě čeká dlouhá cesta vlakem, bohužel zrovna odpoledne v době, kdy je derby pražských S což mě jako fanouška fotbalu štve :) Mám O2TV tak mě napadlo koukat v mobilu. Ve vlaku, ve kterém pojedu, nebude wifi, proto využiju nejspíš mobilní data. Má někdo zkušenosti s tím, kolik dat sledování O2TV sežere? Nerad bych za sledování jednoho zápasu zaplatil tisíce :))

Tak že to nebudou jednotky dat za hodinu, ani giga dat za hodinu, mi tak nějak došlo. Stovky MB může znamenat 200 Mb za hodinu, což by šlo, ale taky to může znamenat třeba 900 Mb za hodinu, což už by bylo zlý.

Díky za snahu, ale doufám, že někdo, kdo má zkušenosti s O2TV v mobilu bude znát nějaký přesnější údaj