Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zčernání obrázků při exportu do pdf

Ahoj,

v programu Zoner Callisto jsem vytvořil nějakou grafiku (obrázky + texty), následně práci exportuji do pdf, otevřu, na zlomek vteřiny se mi všechno zobrazí správně, následně však všechny oblasti s obrázky zčernají (zůstanou jen oblasti s vloženým textem). Myslel jsem, že je to jenom nějaký problém se zobrazením, ale i při tisku se mi vytiskne takto zdeformovaný dokument.

Nějaké nápady, kde je chyba?

To nejspíš ne, ten export do pdf je automatický, ani nevidím, že by se někde vybíraly jednotlivé vrsty. Spíš je divný, že když v tom pdf použiju lupu a dokument přibližuju - oddaluju, tak se to vždycky na chvilinku vykreslí správně, ale po chvilce opět obrázky zčernají.