Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstranit podobné sajrajty, jako je luckysearch?

Přeji krásný den,

každou chvíli se mi do prohlížečů Chrome, Firefox a Microsoft Edge dostávají vyhledávače jako je luckysearch a nebo nusearch. Zkoušel jsem různé návody na odstranění tohoto sajrajtu a nic nepomohlo natrvalo. Vždy se mi podaří vyhledávač odstranit, ale po chvíli je zpět. Ujišťuji, že do PC neinstaluji a ani nestahuji žádný software, který by to mohl způsobovat.

Zajímá mne, zda se mohu tohoto malware zbavit natrvalo, nejlépe cestou free programů, či něco podobného?

Předem děkuji za Vaše odpovědi i jakou-koli pomoc.

LeV LeVovič

Projel jsem nyní PC pomocí AdwCleaneru - nalezeno 190 hrozeb a v protokolu (který byl vytvořen programem po čištění) byla informace o tom, že luckysearch byl smazán. Uvidíme, jak se to bude chovat dál.

Každopádně moc děkuji za užitečnou radu (y)

LeV LeVovič