Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem xbox one slim

Dobry den zakoupil jsem si xbox one slim chtěl bych se zeptat zakoupil jsem si na 12 mesicu čenstvi live kod sem zadal a nejde piše to chybu chci se zeptat jak zjistim jestli to mam aktivovane členstvi bo sem to skoušel i přes pc tak ted nevim.a ješte jeden dotaz chci se u nhl 17 zaregistrovat na ea sport jak zadavam id nejd emi tam žadne jmeno piše to že take tamm nemuže byt i když ho žadny uživatel nepouživa děkuji

Podívejte se na své konto Microsoftu, kde máte detailně vypsané informace o členstvím vázaný na Microsoft, Xbox počítaje.
Jeli aktivovaný zjistíte jednoduše, stačí se podívat, jestli máte přístup ke hrám Xbox Gold.
*Zrovna je zdarma Asasin creed chronicles China, jestli jí máte zdarma, máte již aktivovamy Gold, doporučil bych i Vypnout a Zapnout XBOX.