Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Předčítání

Ahoj mám windows 10 a je tu aplikace předčítání, akorát že to předčítá jen v angličtině, hledal jsem jak to přenastavit do češtiny a nic jsem nenašel jde to vůbec? A jak?

Předčítání je dostupné v angličtině (americké, britské a indické), francouzštině, italštině, japonštině, kantonštině (tradiční čínština), korejštině, mandarínštině (zjednodušená čínština a tradiční čínština), němčině, polštině, portugalštině (brazilské), ruštině a španělštině (španělské a mexické).

Píše to Patrik tady.