Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zdroj TX850 Corsair - zkušenosti?

Ahoj, tento zdroj je stará snad z roku 2009, ale stále šlape super...máte někdo zkušenosti zda tento 80 plus bronze zdroj byl staven jeste kvalitne? hodlam ho prodavat kolem 2500kč, a chci mít klidné svědomí že je ok - není nijak hlučný a výkonu více než dost.... + asi 5x 8pin :)))

Máš starý zdroj, 2500 je hodně odvážná cena a kdo by ho po letech za takovou cenu bez záruky koupil, by byl ještě odvážnější. Osobně bych tak starý zdroj nekoupil ani při lákavé cenovce.
Mám tu v sestavě z roku 2010 TX750 a nemůžu říct slovo proti.

Je potřeba vzít ohled ještě na jednu věc.
Ten zdroj, s takovou zatížitelností, dává smysl jedině pro high-end s víc než jednou grafikou. Člověk, který postaví počítač za 60 000, si radši 2000 připlatí a koupí nový. Druhá možnost, bude to chtít herní děcko, protože čím víc wattů, tím víc cool bude. Ten 2500 za jetý zdroj do počítače za 12 000 nedá. Pro ten zbytek dává větší smysl koupit za 1500 nový 500W Seasonic základní řady. Tvůj zdroj + cena nebude ani pro jednu ze skupin.

Jak uz jsem psal, cenu ma takovou, kterou ti nekdo zaplati. Me bys musel platit ty, abych si od tebe 5 let starej kdysi kvalitni zdroj vzal, 500Kc na aukru dostanes od nejakeho frkulina jiste, ale neni vylouceno, ze nekdo mene znaly da 1000 nebo dokonce i vic.

Bud proste zacni aukci od koruny a uvidis nebo nahod 1500,- a kdyz nic tak das znovu za min.