Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MX player – jak nastavit, aby video či audio hrálo i při používání jiného programu?

Takto:

Pustím video (audiokniha stažená z youtube) a pustím ji v MX playeru.
Pak spustím nějaký program (třeba hru) a tím se přehrávání toho video stopne.
Lze nějak nastavit, aby to hrálo dál?

Zaškrtnutí "přehrávání na pozadí" nepomáhá, jakmile zapnu tu hru, tak se to přehrávání stopne.

Ta hra si vyziada exkluzivny mod zvukovky. Da sa to zakazat v ovl.panely-zvuky u prehravania podrobne nastavenia, ale potom ta hra nemusi ist vobec.

Vseobecne zvuk funguje aj pri pouzivani ineho programu, hra neni "nejaky jiny program", hra je velmi specificka vec.

Pisal som

Da sa to zakazat v ovl.panely-zvuky u prehravania podrobne nastavenia

Neviem kde si prisiel na to ze sa to moze v hre deaktivovat. Mozes napisat autorovi hry a postazovat sa mu ze si popri tom nemozes pocuvat knihu.
P.S> mozes pripadne aj skusit hru v okne. A pozret si nastavenia zvuku tajnej hry. Jasnovidci maju volno.

Pravdepodobne ten android nestíha spracovávať naraz to video aj tú hru a jedno z toho vypne (väčšinou to čo beží na pozadí). Možno by pomohlo, ak by sa prehrával len zvuk bez videa. (niečím vytiahnuť z toho stiahnutého videa audio stopu).

jžš. Už jen to, že audioknížku posloucháš ve videoformátu tě deklasuje na mudlu. Převeď si to v čem chceš, nainstaluj si co chceš (já si stojím za tím, než instalovat bloatware do PC je snažší a rychlejší si to nechat převést webovou službou), ale pouštět video jen proto abys dostal audio, to fak není normální, to je na Chocholouška.