Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Divné reklamy v prohlížeči. Jak se toho zbavit?

Dobrý den,
poslední dobou mám jeden problém, chrome mě vyhazuje opravdu "zvláštní" reklamy, nevím jak se toho zbavit. Některé i na mně "mluví" bez toho, abych si reklamu pustil. Prosím o Vaši pomoc. (PC jsem projel Esetem (zakoupeným) nic nenašel). Cookies, mezipamět atd. jsem v prohlížeči vymazal.

Děkuji za každou cenou radu.

loading...

Log:

# AdwCleaner v6.020 - Log soubor vytvořen 26/09/2016 na 19:35:31
# Aktualizováno dne 14/09/2016 z ToolsLib
# Databáze : 2016-09-26.3 [Server]
# Operační systém : Windows 10 Home (X64)
# Uživatelské jméno : ----
# Beží od : C:\Users\pavel\Downloads\adwcleaner_6.020.exe
# Mod: Skenování
# Podpora : forum

***** [ Služby ] *****

Nebyly nalezeny žádné škodlivé služby.

***** [ Adresáře ] *****

Složka nalezena: C:\Program Files\Babylon
Složka nalezena: C:\Program Files (x86)\Babylon

***** [ Soubory ] *****

Nebyly nalezeny žádné škodlivé soubory.

***** [ DLL ] *****

Nebyly nalezeny žádné škodlivé DLL soubory.

***** [ WMI ] *****

Nebyly nalezeny žádné škodlivé klíče.

***** [ Zástupce ] *****

Žádné infikovaný zástupce nenalezen.

***** [ Plánovač úloh ] *****

Žádný nebezpečná úloha nenalezena.

***** [ Registry ] *****

Klíč nalezen: HKLM\SOFTWARE\Classes\OCComSDK.ComSDK
Klíč nalezen: HKLM\SOFTWARE\Classes\OCComSDK.ComSDK.1
Klíč nalezen: [x64] HKLM\SOFTWARE\Classes\OCComSDK.ComSDK
Klíč nalezen: [x64] HKLM\SOFTWARE\Classes\OCComSDK.ComSDK.1
Klíč nalezen: HKLM\SOFTWARE\Classes\AppID\{6536801B-F50C-449B-94 76-093DFD3789E3}
Klíč nalezen: HKLM\SOFTWARE\Classes\AppID\{BAB04997-93AD-4C13-80 5A-0409199700BB}
Klíč nalezen: HKLM\SOFTWARE\Classes\CLSID\{B9D64D3B-BE75-4FA2-B9 4A-C4AE772A0146}
Klíč nalezen: HKLM\SOFTWARE\Classes\CLSID\{47A1DF02-BCE4-40C3-AE 47-E3EA09A65E4A}
Klíč nalezen: HKLM\SOFTWARE\Classes\Interface\{FA7B2795-C0C8-4A5 8-8672-3F8D80CC0270}
Klíč nalezen: HKLM\SOFTWARE\Classes\Interface\{47A1DF02-BCE4-40C 3-AE47-E3EA09A65E4A}
Klíč nalezen: HKLM\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{1112F282-7099-4624- A439-DB29D6551552}
Klíč nalezen: HKU\S-1-5-21-2118067735-911616551-200615180-1003\S oftware\Mail.Ru
Klíč nalezen: HKU\S-1-5-21-2118067735-911616551-200615180-1003\S oftware\AppDataLow\Software\Mail.Ru
Klíč nalezen: HKCU\Software\Mail.Ru
Klíč nalezen: HKCU\Software\AppDataLow\Software\Mail.Ru
Klíč nalezen: [x64] HKCU\Software\Mail.Ru
Klíč nalezen: [x64] HKCU\Software\AppDataLow\Software\Mail.Ru
Klíč nalezen: HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\DOMStorage\castplatform.com
Klíč nalezen: HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\DOMStorage\cdn.castplatform.com
Klíč nalezen: [x64] HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\DOMStorage\castplatform.com
Klíč nalezen: [x64] HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\DOMStorage\cdn.castplatform.com
Klíč nalezen: HKLM\SOFTWARE\Classes\AppID\BabylonHelper.EXE

***** [ Internetové prohlížeče ] *****

Nebyly nalezeny žádné škodlivé položky prohlížeče Firefox báze.
Nebyly nalezeny žádné škodlivé položky prohlížeče Chromium báze.

*************************

C:\AdwCleaner\AdwCleaner[S0].txt - [2845 Bajtů] - [26/09/2016 19:35:31]

########## EOF - C:\AdwCleaner\AdwCleaner[S0].txt - [2919 Bajtů] ##########

Tohle je log skenování. Doufám, že jsi to všechno nechal smazat (pak ti po restartu PC musel vyskočit další log, ve kterém je napsané, s jakým výsledkem proběhlo čištění PC). Použil jsi kromě toho AdwCleaneru i ten MBAM? A dal jsi i v něm všechno nalezené vymazat?

Mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. Použite softvér AdwCleaner https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwc leaner/. Všetko čo nájde odstráňte.

4. Vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org. Všetko čo ešte nájde odstráňte. (Pre používateľov Windows XP sú staršie verzie programu v tomto archíve http://www.instaluj.cz/malwarebytes-anti-malware/s tarsi-verze.

Bod 3 a 4 vykonajte v núdzovom režime systému.

Takže se to objevuje znovu? To vypadá, že jsi neodstranil zdroj nákazy (pokud to je nákaza a ne pouhá reklama). Máš nainstalovaný AdBlock (a umíš ho obsluhovat)? Zkontroluj na tom obrázku přes pravé tl. myši - Vlastnosti, kam vede odkaz na ten obrázek a jaký je zdroj obrázku.

Obrázky mají tento odkaz: w.mgid.cm/ghits/1921502/i/2679/0/pp/2/1?h=n8daIi-d VPMkUrjkphyczQp-6tOgDUgP57O9_RmUASroYHKcdYPQVEbIkO mUnMKC

Adblock mám, ale nevím co s ním mám udělat, aby mě pomohl.

Jsem Vám strašně vděčný za trpělivost.

Co dělat s AdBlockem najdeš na stránkách autora toho doplňku. Musíš si vytvořit tzv. "vlastní filtry", když předpřipravené na stránce nefungují. Ale z toho, co tady čtu, tak to máš stále ještě zasviněné nějakým adwarem (možná se ti opakovaně stahuje do PC). Odpoj se od internetu a zopakuj to čištění.

skutočne si to čistil v núdzovom režime? nechce sa mi veriť, že by to eset a mbam aspoň nejak nevyčistili
vytvor si v počítači nové konto, a skontroluj to tam
v opačnom prípade to bude najlepšie sformátovať a začať odznova