Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý start systému.

Zdravím, pořídil jsem si nový notebook.asus-u555ubfi172t
Při spuštění se objeví logo Asus a načítání pote vyskočí černá obrazovka na níž se objeví pouze mys. Toto trvá tak 3 minuty možná i déle a pote se az spustí systém a objeví se přihlášení. Notebook je stary 2 dny. Nevím si rady a budu rad za každou radu. Mocděkuji!

Kde konkrétně to v BIOSu nastavíš nevím, protože tvůj konkrétní notebook neznám. Najdeš to pod boot device order.
A ano, pokud máš Windows 10, tak by to mohlo být tím Esetem. Zkus jej odinstalovat a uvidíš, případně vrať bod obnovení před jeho instalaci, ale tím bys přišel o vše, co jsi od té doby instaloval.