Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nerozeznává Grafickou kartu?

Ahojte, mám notebook HP probook 4730S, vevnitř jsou 2 karty, HD intel (integrovaná) a pak AMD 7470M . Za boha ale nemůžu přijít proč mi většina programů (včetně her) tuto grafiku nevyužívá. Nainstaloval jsem Catalyst control center, ale když kliknu pravým na plochu, a zvolím supštění tohoto programu tak přestane odpovídat. Neví někdo co s tím? Už asi po6té reinstaluju drivery, ale netuším jestli instaluju ty správné.......

Všechny programy, systém atd. jede na integrovanou. Dnes již nic někde v BIOSu nepřepínáte. Řídí se to samo. Jediné co nastavujete Vy jest, který konkrétní program se spustí s "výkonnou", neboli dedikovanou GPU. To nastavíte v ovládacím panelu. Ve Vašem případě v panelu Catalyst.

Když přestane odpovídat, tak bych spíše soudil na problém v ovladačích, kdy předchozí nebyly zcela odstraněny a teď tam dělají bordel.