Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Iphone 4 a nejde nainstalovat messenger

Mám Iphone 4 s IOS verzí 7.1.2. a na appstoru když chci stáhnout messenger nebo ono cokoliv tak ukáže že to chce aspoň IOS 8 no ale prý mám nejnovější verzi IOS, mám Iphone poprvé tak se učím teprve se to ovládat ale pokud nepůjde nějak přeskočit ten krok s IOS 8 tak nevím asi prodám, jestli někdo ví jak ikdyž nemám IOS8 tak jak popř. nainstalovat messenger děkuju.

to nejak brani tomu, aby si pouzil mozog a vopred si zistil ako co funguje?
A to plati pri hocijakej znacke, hocijakom systeme. Aj ked si kupis 6r stary android telefon s anroidom 2.3 (pricom najnovsi je 7.0), tak ta kopa appiek posle do prdele, ze mas stary system.
Teraz uz nic neurobis, bud to budes pouzivat ako to je alebo si kupis novsi ci iny telefon. lebo pouzit kadejake postupy na download starsich verzii appiek, a nacpat ich tam...co nie vzdy funguje dobre.

Za 500 v pěkném stavu (nedomlácený bez škrábanců po celém dipleji) bych do toho osobně šel bez váhání. Za tu cenu by pro mě využití měl - napěchovat hudbou, pár fungujících her, mapy ČR a měl bych ho v autě připojený trvale k autorádiu. Kdybych někde čekal, mohl bych si s ním hrát, kdybych jel někam mimo civilizaci a nechtěl si poškodit primární telefon, vzal bych tohle. Dám o sobě vědět, natáčet videa a fotit to zvládne obstojně, písničku přehraje, mapu zobrazí.

Tak si stáhni applikaci Facebook a budeš mít messenger přímo v ní. Dřív to tak bylo normánlí, než si FB vynutil somařinu, v podobě instalace další debilní aplikace. Případně můžeš používat FB a tudíž i zprávy, přímo v prohlížeči safari/opera/a další.

//iphone 4 také vlasntím, zatím