Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr myši a klávesnice

Zdravím, píšu s prosbou o pomoc s výběrem myši a klávesnice. Na počítači hodně píšu/programuju, občas si zahraju nějakou hru (GTA V, WoT, ...). Klávesnici českou, určitě s 3mi tlačítky na ovládání hlasitosti. Myš preferuji bezdrátovou, u klávesnice je mi to jedno. Jsem levák, takže myš univerzální. NElíbí se mi herní. Teď používám tuto myš k notebooku, ale chtělo by to větší a pohodlnější. Klávesnice se mi líbí tato. Poradíte mi? Děkuji, rybarada

Me ta predvybrana klavesnice prijde OK, sam mam podobnou v bilem provedeni a spokojenost a uz ji tu doporucovalo nekolik lidi:

https://www.czc.cz/fujitsu-kb521-cz-bila/145446/pr odukt

Mys nevim a bezdrat vubec ne, osobne uz jen dratovou, potrebuju mys presnou a vsechno co jsem v posledni dobe vyzkousel, tak bylo blby, propracoval jsem se az k hernim mysim Mionix, kde ale zadnou zkusenost nemam, ale recenze jsou dobre, tak asi si na vanoce udelam radost.

Používám na práci logiteší tandem: klávesku K200 (USB drát, tu už ale neseženeš) a bezdrát krysku Marathon M705 (ta je ovšem pravoruká). Spokojenost. Asi bych být "levorucionářem" volil Mrchosoft Wired Keyboard 600 (tady by mi ale vadil úzký enter) + Logitech Wireless Mouse M335 (je ale trochu menší).

jak jiz jsem psal, klavesnice od Dellu byvaji OK, mame v praci ne sice tu cos predvybral, ale ruzne jine i membranove, pouzivali jsme je i v minule praci a to dlouhodobe, zadny jemny zachazeni a nikdy zadna neodesla, me se na nich nelibi akorat rozlozeni klaves, takze domu bych neporidil, nicmene pokud se ti libi, tak ji proste vem a nemas co resit.