Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Integrovaná Grafika I5

Ahoj,mám tento procesor DGbKgI
Údajně má integrovanou grafiku intel HD 4600. Instaluji tento driver Kd3wv3
V BIOSu mám nastavenou jako primární grafiku integrovanou. Ale vždy, když zapnu pc, tak mi nenaběhne, když kliknu pravým tlačítkem, tak se mi ani INTEL HD Graphic Control Panel neukazuje, ale na ploše se mi zástupce vytvořil. Zástupce nefunguje. V device manageru mi to ukazuje pouze Video Controller v Display Adaptérech. Už nevím co s tím, nevíte mi někdo poradit?

tebe pride normalne dostat zpola funkcny pocitac?
ak nebude ina moznost, stejne budes musiet reinstalovat. tu vobec nejde o to co ty chces, tvoj pc ti na to prdi. On proste nebude fungovat a je mu jedno co ty chces.

Takze zacni ovladacmi a ked to bude robit problemy aj nadalej, tak format c a reinstall.